Kalite
46 Yıllık Tecrübeyle...
Kalite ve Gıda Politikamız
Faaliyette bulunduğumuz buğday unu üretimi ve satışı sektöründe;
İlgili tüm yasal şartlara uymak,
Müşteri taleplerini en kısa zamanda ve en uygun şekilde yerine getirmek,
Müşteri şikâyet ve isteklerini değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
Kaliteden ödün vermeden en iyi ürünü sunmak,
Çalışanlarına değer vermek ve katılımını sağlamak,
Sektörde bilinen, güvenilir ve lider firma olmak,
Üretim kalitesinin etkinliğini sürekli iyileştirmek,
Hammaddeden teslime kadar tüm proses aşamalarında kalite /gıda güvenliği sisteminin etkili bir şekilde uygulanması,
Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek gıda güvenliği ve diğer sistemlerin uygunluk seviyesini arttırmak,
Hammadde taklit veya tahşiş riski mevcut olabilecek tedarik zincirinde gelişmekte olan tehditlere ve buğdayın otansitite bilgilerine erişimi sağlayacak sistem gerekliliklerini sağlamak,
Brc standartları ve risk bazlı proses yaklaşımı prensibinin kurum kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, 
Şirketimizin kalite ve gıda politikasıdır ve tüm kamuoyuna açıktır.
Kalite ve Gıda Politikamız
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı
Gıda Üretim İzni Belgesi
2020 cari yılı itibariyle 2050 ton günlük ve 575.000 ton yıllık buğday öğütme kapasitesine sahip olan firmamız, ayrıca yaklaşık 360 tonu dökme olmak üzere toplam 600 ton kepek, 1500 tonu dökme olmak üzere 2000 ton un ve de 9.000 ton buğday depolama kapasitesine sahiptir.
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı
Gıda Üretim ve Sicil Sertifikası
Firmamız un sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir. Nitekim 2009 yılında faaliyete geçen tam otomatik un depolama ve paketleme sistemimizde bu gaye ile gerçekleştirilmiş yatırımlardır.
UDEM Uluslararası Belgelendirme
ISO Belgeler ve Sertifikalar
Firmamız, İstanbul Sanayi Odasınca hazırlanan Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2008, 2009, 2018 ve 2019 yılı listelerinde yer almıştır. Firmamız ÖNCE KALİTE sloganından hareketle gerek birinci elden tüketicilere, gerekse un ürünleri imalatçılarına gerekli sıhhi ve kalite şartlarına haiz ve de gerektirdiği ölçüde katkısız buğday unu sunmaktadır.
Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği
Helal ve Tayyib Sertifika
Bu belgeler ile belirtilen ürünlerin İslam dinine göre Helal ve Tayyib şartları sağladığı GİMDES tarafından onaylanmaktadır.
Yıllık Üretim Yıllık Üretim 675000 TON 2020 cari yılı itibariyle firmamız; günlük 1850 ton, yıllık ise 675.000 ton buğday öğütme kapasitesine sahiptir. 
İhracat Kapasitesi İhracat Kapasitesi 24 ÜLKE Ortadoğu’dan Arap Yarımadası’na, Afrika’dan Asya’ya 3 kıtada 24 ülkeye dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktayız.
Kalite Sertifikası Kalite Sertifikası 27 BELGE 46 yıllık tecrübesi, izin belgeleri, ödülleri ve sertifikalarıyla Osmanlı Un her zaman yanınızda!
Kalite ve Deneyim Kalite ve Deneyim 46 YIL Gelişmeleri yakından takip etmekte, imkanlar elverdiği ölçüde gerek teknolojik ve de gerek yapısal olarak kendini sürekli geliştirmektedir.
Osmanlı Un